E martë, 16 Prill, 2024

Emocionuese: Vajza e shurdhër zbulon se si zgjohet herët në mëngjes me një “alarm të veçantë”

- Advertisement1-

Vajza e shurdhër Blakelyn Larkin zbuloi në profilin e saj në TikTok mënyrën se si ngrihet herët, dhe videoja u bë hit.

Në video, Blakelyn tregon një orë me zile që mund të vendoset me metodën e zakonshme, por në këtë rast ora me zile është e bashkangjitur në një pllakë vibruese.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Rrëfimi prekës i mësueses nga Vlora që është e prekur me kancer

Tetori është muaji i ndërgjegjësimit ndaj kanc erit të gjirit dhe të shumta kanë...

Kujdes prindër | Rritet numri i fëmijëve me COVID-19, pediatrja: Kemi kërkuar staf mbështetës

Rritja e rasteve me COVID-19 ditëve të fundit ka bërë që edhe numri i...

Mjekët e Kosovës sytë kah Gjermania, vazhdon ikja masive e tyre

Kosova rrezikon të mbetët pa mjekë nëse trendi i ikjes nga Kosova vazhdon me...

Infektologu kosovar: Kosova rrezikohet nga Lija e Majmunëve, s’ka vaksinë për këtë sëmundje

Infektologu, Hamdi Ramadani ka thënë se lija e majmunëve pritet të përhapet edhe në...