E premte, 19 Prill, 2024

Emisioni “ShqipArt”, të ftuar: Antea dhe Ejden Lazaj / VIDEO

- Advertisement1-

Sonte në emisionin “ShqipArt” në Kids of Kosova janë dy talentë të vegjël, motër e vëlla.


Përballë prezantueses të Kids of Kosova – Ejza Hoxha këtë javë janë motër e vëlla: Antea dhe Ejden Lazaj nga qyteti Roskovecit.

- Advertisement -

Ejden është mister “Children Roskoveci” dhe shoqëruesi i dytë i mister “Children Albania”, dhe Tea imituese dhe aktruese e shkëlqyer.

Ndiqeni emisionin e plotë:

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Aktivistët ia ndërpresin ligjëratën profesorit të denoncuar nga 27 studente për ngacmim seksual

Aktivistë të Lëvizjes Feministe Studentore, sot kanë zhvilluar një aksion, duke ia pamundësuar mbajtjen...

Nga Fiqiri Çifliku: Matura shtetërore dhe nevoja urgjente për ndryshim

“Vlerësimi i njohurive nuk është vetëm për të matur atë që dimë, por për...

Abetare e rrallë, më shumë se 100-vjeçare

Botimi i trashëgimisë kulturore ka vlerë të veçantë për historinë e kulturës dhe të...

Profesoresha u del në mbështetje studentëve që po protestojnë kundër ngacmimeve në UP

Profesoresha e Fakultetit të Mjekësisë, njëherësh deputete e AAK-së, Albena Reshitaj i ka dal...