E diel, 14 Korrik, 2024

Emisioni “ShqipArt”, i ftuar Redi Toska – violinist nga Fieri / VIDEO

- Advertisement1-

Sonte nga ora 20:00 i ftuar në emisionin “ShqipArt” me Ejza Hoxha në Kids of Kosova është i ftuar Redi Toska, një violinist i talentuar nga Fieri nga Shkolla e Muzikës “Jakov Xoxa” në Fier??


Violinisti Toska në bisedën me Ejzan flet për karrierën e tij, dhe planet për të ardhmen…

- Advertisement -

Shikojeni më poshtë emisionin e plotë:

 

 

 

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

INTERVISTË| Pranvera Qerimi, mësuesja nga Ferizaj: Punën në arsim e nisa më 2022, ndjenjë e veçantë kur e kapa ditarin – s’do ta harroj...

Para dy vitesh nisi punën në arsim. Thotë se nuk do ta harroj kurrë...

INTERVISTË| Selvije Makolli, mësuesja nga Prishtina që pas orarit mëson fëmijët me kancer në Onkologji: Jam e lumtur që po ju ndihmoj

29 vite kontribut të çmueshëm në arsimin shqip si mësuese e matematikës, ku vazhdon...

INTERVISTË| Mirvete Bahtiri – drejtoreshë e shkollës “Zenel Hajdini” në Prishtinë: Të kërkojmë vazhdimisht ngritje të cilësisë në arsim

Intervistë me Mirvete Bahtiri - drejtoreshë e shkollës "Zenel Hajdini" në Prishtinë Sa është e...

INTERVISTË: Isa Zenuni, drejtor i shkollës “Jahë Salihu” në Molliq të Gjakovës: Performanca e mësimdhënësve të bëhet nga inspektorët e arsimit

Gazeta Online AlbanianEducation.net që i dedikohet fushës së arsimit ditë më parë publikoi një...