E premte, 19 Prill, 2024

Emisioni “Shqip Art” me Ejza Hoxha – I ftuari i parë: Olsi Sherifaj // VIDEO

- Advertisement1-

Nga kjo javë “Kids of Kosova” (www.kidsofkosova.net) ka filluar me emisionin e saj “Shqip Art”.

I ftuari i parë i Ejzas ka qenë prezantuesi nga Fieri, Olsi Sherifaj.

- Advertisement -

Olsi përballë Ejzas ka folur për karrierën e deritanishme dhe për planet për të ardhmen.

Më poshtë mund të ndiqni emisionin e plotë që është i ndarë në dy pjesë:

Pjesa e parë:

Pjesa e dytë:

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

INTERVISTË | Mësuesja Anduena Hajredinaj: Kam ecur 3 orë këmbë paralufte për të mbajtur mësimin – ja rrëfimi im

Anduena Hajredinaj Buqani, e nisi profesionin si mësimdhënësve paralufte, saktësisht para 28 viteve. Kujton...

Drejtori Rrahim Bekteshi: Misionin e mësuesit e kisha në shpirt, ky mision rritej me kohën

Intervistë e drejtorit të shkollës ”Emin Duraku” në Prizren, ma.sc. Rrahim Bekteshi e realizuar...

INTERVISTË: Shqipe Berisha, mësuese në shkollën e të verbërve në Pejë: Puna në këtë institucion një mision – asnjëherë s’do të largohem

Qendra Burimore “Xheladin Deda “ në Pejë , e vetmja qendër në Kosovë që...

INTERVISTË| Fëllanza Kirajtani, koordinatore e cilësisë në shkollën “Emin Duraku” në Prizren: Të gjithë përgjegjës për rezultatin jo të mirë në PISA

Pas rezultateve të dobëta të PISA-s, shkolla fillore "Emin Duraku” në Prizren ka filluar...