E enjte, 22 Shkurt, 2024

Elita Rudi tregon paraqitjen më të vështirë televizive dhe ‘fajtore’ është Bota

- Advertisement1-

Elita Rudi ka treguar se është fanse e programit të dashurisë “Përputhen”, ndaj duket se e shijon shumë rolin e opinionistes. Edhe sonte, ajo do të jetë pjesë e programit, krahas Mihrije Brahës dhe Naim Abazit


Këtë e ka treguar vetë moderatorja, përmes fotove që ka postuar në Instagram. Ajo ka zgjedhur një fustan të zi, krijim të Valdrin Sahitit, me të cilin duket shumë elegante dhe në formë.

- Advertisement -

Por siç vetë ka treguar, kjo është paraqitja e saj më e vështirë televizive, dhe jo pa arsye. Ajo shkruan se ka 48 orë pa gjumë, dhe për këtë “fajin” e ka Bota, vajza e saj.

“Paraqitja televizive më e vështirë për mua për shkak që isha 48 orë pa gjumë!! Bota vendosi që këto dy netë të mos flinte fare”, shkruan moderatorja.

- Advertisement -

Elita është nënë e dy fëmijëve, Zërit dhe Botës, e të dy janë ende të vegjël, ndaj kuptohen edhe raste të tilla.

Sakaq, sonte do të jetë një tjetër natë e mbushur me ngjarje në “Për’puthen Prime”, pasi do të diskutohet sërish rasti i Alvisës dhe Hysenit, si dhe do të ketë përballje mes dy prej djmeve, Melikut dhe Brunos.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjejnë njëra-tjetrën pas 32 vitesh: Nënës i bie të fikët në krahët e vajzës

Një histori e trishtë është transmetuar ditën e sotme në rubrikën “Ka një mesazh...

Kujdes nëna: Këto ushqime nuk duhet t’ua jepni fëmijëve pa bërë 2 vjeç

Stomaku dhe gjithë sistemi tretës i fëmijëve është mjaft i ndjeshëm dhe nuk mund...

Ky artikull është për ju që keni planifikuar të bëheni nëna pas moshës 40-vjeçe!

Në vendin tonë, gjithnjë e më shumë gra vendosin të kenë një fëmijë në...

Momente prekëse, nëna me kancer ndahet mes lotësh nga i biri para se të niset drejt spitalit

Jonida është veçse 25 vjeç, por sëmundja e kancerit po ia shkurton jetën. Kur...