E diel, 19 Maj, 2024

Eksperimenti që po ‘çmend’ të gjithë: Shikoni si një burrë e çon në ajër maskën

- Advertisement1-

Maskat sot janë bërë përditshmeri e të gjithëve, kjo për shkak të COVID-it.

Një burrë ka bërë një eksperiment me maskë të cilën e çon në ajër përmes zjarrit.

- Advertisement -

Kjo video është bërë virale dhe po çmend ‘rrjetin’.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gëzim Morina është studenti nga Kamenica, që krahas studimeve për megatronikë, ka dhe një pasion për aeroplan

I riu nga Kamenica ka kohë që krijoi aeroplanin e tij ‘Air Kosova’, ndërkohë...

Bill Gates tregon 3 profesionet që nuk do të preken dot nga Inteligjenca Artificiale

Rritja e sofistikimit të inteligjencës artificiale (IA) parashikohet të transformojë rolin e njerëzve në...

Detyra matematikore që po habit të gjithë, a mund ta zgjidhni ju?

Detyra e më poshtme duket e thjeshtë në pamje të parë, por në fakt...

Detyra e matematikës për nxënësit e shkollës fillore hutoi edhe mësuesin e matematikës: A e dini zgjidhjen?

Detyra është një gjysmërreth në një kornizë dhe nxënësit duhej të kuptonin nëse konstatimi...