E diel, 19 Maj, 2024

EJZA HOXHA – super prezantuesja nga Shqipëria me emision javor në “Kids of Kosova”

- Advertisement1-

Super prezantuesja nga Shqipëria, EJZA HOXHA ❤️ bashkohet me Kids of Kosova

Media online “Kids of Kosova” ka kënaqësinë të ju prezantoj me prezantuesen e saj EJZA HOXHA e cila do të jetë pjesë e medias sonë.

- Advertisement -

EJZA do të ketë një emision javor në Kids of Kosova (www.kidsofkosova.net) që do të quhet “SHQIP ART”

Për më tepër ndiqeni prezantimin nga EJZA ❤️?

 

- Advertisement -

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...