E diel, 21 Korrik, 2024

Edita Kurmehaj nga Strellci sa bukur i thotë ditët e javës / VIDEO

- Advertisement1-

Sot Kids of Kosova do t’iu prezantojë një vogëlushe tejet të mirë.


Fjala është Edita Kurmehaj, që është 3-vjeçare nga Strellci, komuna e Deçanit e cila në një video dërguar për Kids of Kosova i thotë ditët  e javës:

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...