E diel, 14 Korrik, 2024

E ze poshtë dollapi, 3-vjeçari niset me helikopter drejt Tiranës

- Advertisement1-

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në qytetin e Sarandës ku një fëmijë 3-vjeçar është zënë poshtë nga dollapi.


Ngjarja ka ndodhur në rrethana ende të paqarta, ndërsa fëmija është transportuar menjëherë drejt spitalit të qytetit.

- Advertisement -

Duke qenë se mjekët e spitalit të Sarandës e kanë vlerësuar gjendjen e fëmijës të rëndë, është njoftuar helikopteri i urgjencës për ta transportuar drejt Tiranës.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...