E premte, 19 Prill, 2024

“E premtja me Lejlan” – Nxënësit e shkollës “Mihail Grameno” në Fushë Kosovë mbjellin lule për Ditën e Tokës

- Advertisement1-

Dje ka qenë Dita e Tokës.


Për këtë ditë prezantuesja e “Kids of Kosova” Lejla Miftari në emisionin e saj “E premtja me Lejlan” ka pasur të ftuar nxënësit e klasës 3/8 të shkollës fillore “Mihail Grameno” në Fushë Kosovë.

- Advertisement -

Në videon më poshtë mund të shikoni aktivitetin:

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Aktivistët ia ndërpresin ligjëratën profesorit të denoncuar nga 27 studente për ngacmim seksual

Aktivistë të Lëvizjes Feministe Studentore, sot kanë zhvilluar një aksion, duke ia pamundësuar mbajtjen...

Nga Fiqiri Çifliku: Matura shtetërore dhe nevoja urgjente për ndryshim

“Vlerësimi i njohurive nuk është vetëm për të matur atë që dimë, por për...

Abetare e rrallë, më shumë se 100-vjeçare

Botimi i trashëgimisë kulturore ka vlerë të veçantë për historinë e kulturës dhe të...

Profesoresha u del në mbështetje studentëve që po protestojnë kundër ngacmimeve në UP

Profesoresha e Fakultetit të Mjekësisë, njëherësh deputete e AAK-së, Albena Reshitaj i ka dal...