E martë, 21 Maj, 2024

“E premtja me Lejlan” – Kopshti “Zogjët” me aktivitete për fëmijët me autizëm

- Advertisement1-

Kopshti “Zogjët” në Fushë Kosovë ka mbajtur një aktivitet për nder të 2 prillit, Ditës së Autizimit.


Preznatuesja e “Kids of Kosova” Lejla Miftari këtë javë na prezanton kopshtin “Zogjët” në Fushë Kosovës, të cilët kanë zhvilluar një aktivitet për fëmijët me autizëm duke i dhënë përkrahje.

- Advertisement -

 

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Profesori i Medresesë – mbulon komplet fytyrat e nxënëseve që ishte kujdestar i tyre

Profesori i medresës në Gjilan, Muhamed Dërmaku ka shokuar me veprimin e tij. Ai...

Shkolla “Ganimete Tërbeshi” në Astrazup të Malishevës feston 78-vjetorin e themelimin – lanson edhe webfaqen e saj

Shkolla fillore "Ganimete Tërbeshi" në fshatin Astrazup të Malishevës ka festuar Ditën e Shkollës. Mësimdhënësit...

Pensionohet mësimdhënësi Musa Stojkaj nga Deçani

Është pensionuar mësimdhënësi Musa Stojkaj nga Deçani. Njoftimin e ka dhënë Drejtoria e Arsimit...

Prorektori dhe dekani i Universitetit të Ajovës e vizituan UP-në

Rektori i UP-së, Qerim Qerimi, mirëpriti në takim dekanin e Fakultetit të Farmacisë në...