E mërkurë, 22 Maj, 2024

“E premtja me Lejlan” – e ftuar Selina Kastrati që jeton në Zvicër / VIDEO

- Advertisement1-

Selina Kastrati nga Zvicra 6 vjeçare është e ftuara e radhës në emisionin “E premtja me Lejlan”.


Selina na tregon sa shumë e do artin dhe leximin si dhe macen e saj të quajtur Mimi.

- Advertisement -

Ndiqeni më poshtë emisionin:

 

 

- Advertisement -

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Pensionohet veterania e arsimit në Mitrovicë, Shahë Salihu

Shkolla e mesme e mjekësisë në Mitrovicë, "Dr. Xheladin Deda", ka njoftuar se sot...

Ema Buçaj nga Kosova, diplomon në një ndër univeristetet më të mira në botë “Yale University”

Ema Buçaj, nga Kosova ka përfunduar studimet në një ndër univeristetet më të mira...

Psikologu i Harvardit: 8 llojet e inteligjencës tek njerëzit

Natyrisht, ne nuk jemi të gjithë të aftë në të njëjtat gjëra. Disa janë...

Latra, mbesa e Adem Demaçit diplomon në ‘Colorado College’ të SHBA-ve

Latra Demaçi, ka përfunduar studimet në 'Colorado College' me sukses si studente e dalluar. Kështu...