E enjte, 22 Shkurt, 2024

“E përjetova shumë keq…”, Andrra Destani flet për lindjen e fëmijës së dytë

- Advertisement1-

Në mars të këtij viti Sinani dhe Andrra u bekuan me fëmijën e dytë. Në jetë Ayan.


Shtatzëninë, Andrra e kishte mbajtur larg vëmendjes së publikut, por tani ajo ka nisur të zbulojë detaje.

- Advertisement -

Andrra tregoi se shumicën e shtatzënisë së saj ajo e ka kaluar në regjim shtrati dhe se ndryshe nga Ansi që u lind në Gjermani, Ayan lindi në Tiranë.

Andrra tha se lindja e dytë është bërë me operacion cezarian.

“E përjetova shumë keq… por për një javë e mora veten”, shkroi ajo kur një ndjekës e pyeti se si e kaloi si eksperiencë.

- Advertisement -

Ajo gjithashtu zbuloi se ishte e detyruar t’i nënshtrohej operacionit që të sillte në jetë vogëlushin e saj shëndosh e mirë.

“Për fat të keq me operacion pasi që ishte 3 herë i lidhur me kordon rreth qafës”, shkroi ajo.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Profesori Milazim Krasniqi me një rrëfim tejet frymëzues: Më 1983 bashkë me Ediben morëm ofertë për të punuar në Zvicër, por nuk u larguam...

Profesori Milazim Krasniqi ka rrëfyer një histori personale që lidhet me karrierën e tij...

E dhimbshme: Doktori i ri kosovar, Jetmir Morina, vdes në një aksident në Zvicër

Kosovari Jetmir Morina nga Topanica e Kamenicës humbi jetën në një aksident në Zvicër. Binte...

Nga Xhafer Avdyli: Urrejtja, dobësia më e madhe e njerëzimit

“Urrejtja nuk është për të gjallin, por për djallin Do të doja që këtë shkrim...

LAJMI I FUNDIT: Gjendet 13-vjeçarja nga Kaçaniku

Është gjetur vajza 13 vjeçare nga Kaçaniku që u raportua e zhdukur. Njoftimi: YES✋🏼 Faleminderit Zotit dhe...