E enjte, 22 Shkurt, 2024

E pazakontë: Çifti zbulon gjininë e fëmijës që presin me një tigër

- Advertisement1-

Prindërit e rinj zgjedhin mënyra nga më të pazakontat për të zbuluar gjininë e fëmijëve të tyre.


Por ajo që ka bërë një çift së fundmi, ka habitur dhe zemëruar përdoruesit e rrjeteve sociale. Çifti vendosi të zbulonte seksin e foshnjës së tyre në Dubai me një tigër.

- Advertisement -

Videoja, e cila është parë nga më shumë se 300,000 njerëz në internet, tregon kafshën e egër duke parë një tullumbace në një plazh pranë Burj Al Arab. Tigri kërcen në ajër dhe shpërthen një nga tullumbacet duke zbuluar se bebi është një vajzë.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

E jashtëzakonshme: 39-vjeçari boshnjak flet 73 gjuhë

Muhamed Mešić është një njeri me talent të jashtëzakonshëm gjuhësor që flet më shumë...

4 elementet më të rëndësishme për karrierë

Udhëheqësi duhet të jetë gjithnjë i përgjegjshëm për të ndërtuar marrëdhënie kuptimplotë dhe të...

Një ilustrim që ka habitur dashamirët e enigmës: A mund ta gjeni pjesën që përshtatet në piramidë?

Disa enigma janë të lehta për t’u zgjidhur, por disa janë krijuar për t’ju...

Hyn në fuqi rregullorja e re e BQK-së: Nga sot bankat nuk do të mund t‘i “vjelin” qytetarët

Nga sot të gjithga bankat , janë të obliguara që t‘i ju mundësojnë qytetarëve...