E enjte, 22 Shkurt, 2024

E paralizuar në moshën 17-vjeçare, nusja surprizon partnerin në ditën e dasmës

- Advertisement1-

Një grua e paralizuar nga beli e poshtë në një aksident automobilistik të vitit 2010, i bëri një surprizë të madhe bashkëshortit të saj në dasmën e tyre.


28-vjeçarja, Chelsie Hill u martua me 34-vjeçarin, Jay Bloomfield muajin e kaluar në Hyatt Regency Huntington Beach . Gjatë dasmës së tyre, shihet Hill teksa përdor një karrige me rrota, gjë që e surprizoi shumë bashkëshortin e saj.

- Advertisement -

Këtë histori nusja e ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj në Instagram.

“Jay ishte i tronditur që unë po ecja sepse ai nuk e kishte idenë.”

Kur Hill ishte nxënëse e shkollës së mesme në vitin 2010, ajo udhëtoi me një shoqe që ishte në gjendje të dehur. Automjeti goditi një pemë me kokë, duke e lënë Hill të paralizuar nga mesi e poshtë.

- Advertisement -

“Pas aksidentit tim, nuk isha i sigurtë nëse do të gjeja dikë që të më donte vërtetë. Ai më ka pranuar plotësisht dhe më ka adhuruar të gjitha pjesët e mia,” tha Hill për Bloomfield.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

E jashtëzakonshme: 39-vjeçari boshnjak flet 73 gjuhë

Muhamed Mešić është një njeri me talent të jashtëzakonshëm gjuhësor që flet më shumë...

4 elementet më të rëndësishme për karrierë

Udhëheqësi duhet të jetë gjithnjë i përgjegjshëm për të ndërtuar marrëdhënie kuptimplotë dhe të...

Një ilustrim që ka habitur dashamirët e enigmës: A mund ta gjeni pjesën që përshtatet në piramidë?

Disa enigma janë të lehta për t’u zgjidhur, por disa janë krijuar për t’ju...

Hyn në fuqi rregullorja e re e BQK-së: Nga sot bankat nuk do të mund t‘i “vjelin” qytetarët

Nga sot të gjithga bankat , janë të obliguara që t‘i ju mundësojnë qytetarëve...