E diel, 21 Prill, 2024

E pabesueshme: Shikoni si gruaja i largon bletët pa asnjë mjet mbrojtës

- Advertisement1-

Një video e një bletare që zhvendos njerëzisht mijëra bletë nga një kasolle e oborrit të shtëpisë është bërë virale në TikTok, me pronaren e videos që thotë se ajo ishte tronditur nga përgjigja.

Erika Thompson, themeluese e Texas Beeworks, mund të shihet në pamjet duke trajtuar pjesë të koshereve pa asnjë mjet mbrojtës ndërsa i largon ato nga aty dhe i vendos në një zgjua të re.

- Advertisement -

 

 

Video ka provuar të jetë shumë e popullarizuar në TikTok dhe ishte shikuar gati 60 milionë herë, që kur u postua 4 ditë më parë. Përveç kësaj, ajo kishte marrë 11.5 milionë pëlqime dhe mbi 200,000 komente, transmeton Telegrafi.

- Advertisement -

“Unë kam qenë plotësisht e habitur nga reagimet, pëlqimet dhe shikueshmëria e videos sime, veçanërisht sepse ishte me të vërtetë vetëm një ditë mesatare në punë për mua”, tha ajo.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

9-vjeçari nga Prishtina ka nevojë për ndihmën tuaj, vuan nga një sëmundje e rëndë

Nëntë vjeçari nga Prishtina Erion Bytyqi, vuan nga një sëmundje e rënde Dg: D.C.P....

Profesori Milazim Krasniqi me një rrëfim tejet frymëzues: Më 1983 bashkë me Ediben morëm ofertë për të punuar në Zvicër, por nuk u larguam...

Profesori Milazim Krasniqi ka rrëfyer një histori personale që lidhet me karrierën e tij...

E dhimbshme: Doktori i ri kosovar, Jetmir Morina, vdes në një aksident në Zvicër

Kosovari Jetmir Morina nga Topanica e Kamenicës humbi jetën në një aksident në Zvicër. Binte...

Nga Xhafer Avdyli: Urrejtja, dobësia më e madhe e njerëzimit

“Urrejtja nuk është për të gjallin, por për djallin Do të doja që këtë shkrim...