E diel, 16 Qershor, 2024

E pabesueshme: Shikoni çfarë loje të rrezikshme bëjnë prindërit me vajzën e tyre

- Advertisement1-

Sot në kohën e internetit shpërndahen video të ndryshme.

Por videot më interesante po publikohen në Tik Tok. Një e tillë është shpërnda nga prindërit që në realitet është e rrezikshme, pasi bëjnë një lojë aspsak të mirë me vajzën e tyre, shkruan kidsofkosova.net.

- Advertisement -

Për më tepër shikoni videon:

 

 

- Advertisement -

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...