E premte, 21 Qershor, 2024

E mrekullueshme: Foshnja 10-javëshe thotë: “Të dua”

- Advertisement1-

Prindërit filmojnë foshnjën e tyre vetëm 10 javësh që arrin të thotë fjalën “Të dua”

Por prindërit e një jave 10-javore nuk e prisnin që ai të fliste tashmë.

- Advertisement -

Nëna e foshnjës, e cila quhet Keisa Cameron, nga Nju Jorku, po mbante pranë vetes foshnjën e saj 10 javësh duke i thënë: “Të dua”.

Gjyshja e tij Lara Skadsen ishte duke filmuar në momentin kur foshnja përsëriti fjalët e nënës së tij nga pas. Ato nuk e prisnin kurrë që foshnja do të fliste kaq shpejt dhe për më tepër do të thoshte fjalën “Të dua”.

Lara postoi videon në TikTok dhe ajo u bë menjëherë virale. Njerëzitu u habitën dhe mbetën pa fjalë, ky vogëlush është një gjeni.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...