E mërkurë, 22 Maj, 2024

E moshuara super show në borë, shikoni si rrokulliset / VIDEO

- Advertisement1-

Një video tejet interesante është publikuar në rrjetet sociale ku shihet se si një e moshuar bën shou në borë.


Në video shihet se si një person duke tentuar ta argëtojë në borënjë të moshuar, ajo rrokulliset. Por e mira është se ajo pas asaj që i ndodhë, vetëm buzëqeshë.

- Advertisement -

Shikoni videon tejet interesante:

 

 

- Advertisement -

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Inteligjent, lind apo bëhesh? Ja çfarë thotë shkenca

humica e njerëzve e shikojnë trurin si të mistershëm. Ata nuk kanë shumë njohuri...

Gëzim Morina është studenti nga Kamenica, që krahas studimeve për megatronikë, ka dhe një pasion për aeroplan

I riu nga Kamenica ka kohë që krijoi aeroplanin e tij ‘Air Kosova’, ndërkohë...

Bill Gates tregon 3 profesionet që nuk do të preken dot nga Inteligjenca Artificiale

Rritja e sofistikimit të inteligjencës artificiale (IA) parashikohet të transformojë rolin e njerëzve në...

Detyra matematikore që po habit të gjithë, a mund ta zgjidhni ju?

Detyra e më poshtme duket e thjeshtë në pamje të parë, por në fakt...