E enjte, 22 Shkurt, 2024

E mbuluar në ari, nusja nga Hasi që theu tabutë në këtë zonë

- Advertisement1-

Afrodita Haskaj është 22-vjeçarja nga Prizreni e cila u bë e njohur përmes videove në Tik-Tok.

Në një rrëfim për T7 ajo ka treguar se është e fiksuar pas grimit, transmeton Reporteri.net.

- Advertisement -

Madje ajo ka shfrytëzuar periudhën e pandemisë për të realizuar video të shumta, derisa shihte edhe të tjerët duke postuar gjërat nga më të ndryshmet.

Ajo ka treguar se familja e bashkëshortit të saj janë krenare me të, me video që ajo realizon, ndërsa kundër kanë qenë familja e saj.

Haskaj ka treguar se numëron mbi 72 mijë ndjekës në Tik-Tok.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

E jashtëzakonshme: 39-vjeçari boshnjak flet 73 gjuhë

Muhamed Mešić është një njeri me talent të jashtëzakonshëm gjuhësor që flet më shumë...

4 elementet më të rëndësishme për karrierë

Udhëheqësi duhet të jetë gjithnjë i përgjegjshëm për të ndërtuar marrëdhënie kuptimplotë dhe të...

Një ilustrim që ka habitur dashamirët e enigmës: A mund ta gjeni pjesën që përshtatet në piramidë?

Disa enigma janë të lehta për t’u zgjidhur, por disa janë krijuar për t’ju...

Hyn në fuqi rregullorja e re e BQK-së: Nga sot bankat nuk do të mund t‘i “vjelin” qytetarët

Nga sot të gjithga bankat , janë të obliguara që t‘i ju mundësojnë qytetarëve...