E diel, 14 Korrik, 2024

E mbani mend vogëlushin e filmit “I vetëm në shtëpi”? Kështu duket sot si 40-vjeçar

- Advertisement1-

Ai do të mbahet mend gjithmonë si fëmija çapkën, që ndaloi disa burra që po i grabisnin shtëpinë e tij, edhe sot, në ditëlindjen e tij të 40-et.

E kemi fjalën për aktorin Macaulay Cuklkin, i cili pas suksesit në filmin “Home Alone” (I vetëm në shtëpi), jeta i mori një rrjedhë komplet tjetër.

- Advertisement -

Aktori gjithmonë ka pretenduar se familja e ka përdorur suksesin e tij, madje ai vetë asokohe deklaroi në një intervistë se babai po i shfrytëzonte pasurinë.

Ndërsa në 18-at e tij, Macaulay u kap pas një jete të varur nga drogat dhe pijet alkoolike, gjë e cila do të hidhte në erë karrierën e atij që quhej pa drojë e ardhmja e “Howllywood-it”.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...