E diel, 14 Korrik, 2024

E kishte ngacmuar me mesazhe, punëtorja godet shefin e saj disa herë – i habitshëm reagimi i tij

- Advertisement1-

Një punëtore qeveritare në Kinë goditi vazhdimisht shefin e saj në fytyrë me një pajisje pastrimidhe i hodhi libra dhe ujë pasi ai dyshohet se e kishte ngacmuar atë me mesazhe.


Pamjet tregojnë se gruaja e re, e njohur vetëm si Zhou, marshon në zyrën e menaxherit të saj në një video të postuar në Weibo e cila është shpërndarë miliona herë që nga e diela.

- Advertisement -

Duke parë gabimin, shefi çudit me veprimin pasi për asnjë moment nuk reagon.

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Vetëm 1 në 5 paga në Kosovë konsiderohet si pagë jetese, qeverisë i kërkohet urgjentisht rritja e pagës minimale

Vetëm 1 në 5 paga në Kosovë rezulton se përmbushin kriterin e pagës së...

9-vjeçari nga Prishtina ka nevojë për ndihmën tuaj, vuan nga një sëmundje e rëndë

Nëntë vjeçari nga Prishtina Erion Bytyqi, vuan nga një sëmundje e rënde Dg: D.C.P....

Profesori Milazim Krasniqi me një rrëfim tejet frymëzues: Më 1983 bashkë me Ediben morëm ofertë për të punuar në Zvicër, por nuk u larguam...

Profesori Milazim Krasniqi ka rrëfyer një histori personale që lidhet me karrierën e tij...

E dhimbshme: Doktori i ri kosovar, Jetmir Morina, vdes në një aksident në Zvicër

Kosovari Jetmir Morina nga Topanica e Kamenicës humbi jetën në një aksident në Zvicër. Binte...