E premte, 21 Qershor, 2024

E kishte mbajtur të fshehtë, aktorja e famshme bëhet nënë për herë të parë

- Advertisement1-

Emmy Rossum është bërë nënë për herë të parë.


Aktorja 34 vjeçare dhe bashkëshorti i saj, Sam Esmail, kanë mirëpritur së bashku një vajzë.

- Advertisement -

Lajmi është bërë i ditur përmes një postimi të ndarë me ndjekësit në rrjete sociale.

“Më 24 maj 2021, në një të hëne me diell në orën 8:13 ne mirëpritëm vajzën tonë në këtë botë”, ka shkruar ajo.

Ylli amerikan po ashtu ndau një tjetër imazh në Instagram me përshkrimin, “Dy javë para se të lindte vajza ime”.

- Advertisement -

Rossum ndërkohë e kishte të mbajtur të fshehtë periudhën e shtatzënisë.

Disa nga yjet ndanë urimet e tyre në pjesën e komenteve:

“Urime”, tha Emily Ratajkowski.

- Advertisement -

“Urime Emmy”, shtoi Shay Mitchell.

Ylli i “Shameless” filloi takimet me Esmail në vitin 2013. Ata u fejuan në 2015 dhe u martuan në 2017.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Vajzë apo djalë? 9 mënyra si të zbuloni gjininë e bebit tuaj ende pa bërë ekon te mjeku

Në përgjithësi, gratë shtatzëna shtojnë në peshë, por vendi ku shkojnë kilet e tepërta...

Tremujori i dytë i shtatzënisë: Karakteristikat dhe zhvillimi i foshnjës tuaj

Zhvillimi i foshnjës në tremujorin e dytë të shtatzënisë është i mahnitshëm! Jo vetëm që...

Kalciumi një nga vitaminat esenciale për t’u përdorur gjatë shtatzënisë

Acidi folik, hekuri e kalciumi janë tre nga llojet përbërese të vitaminave prenatale. Këto...

Ky shtet ndalon abortin me ligj. 3 rastet e vetme kur e lejon

Guvernatori i Oklahomas Kevin Stitt firmosi të mërkurën ligjin e ndalimit më të rreptë...