E martë, 16 Prill, 2024

E habitshme: Shikoni si ky fëmijë i refuzon lodrat për gjërat e kuzhinës

- Advertisement1-

Fëmijët zakonisht vrapojnë pas lodrave dhe i duan ato.


Por një video e publikuar në rrjetet sociale ka treguar një rast krejt tjetër, shkruan Kids of Kosova.

- Advertisement -

Një bebe i refuzon të gjitha lodrat që i afrohen dhe zgjedh gjërat e kuzhinë.

 

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...