E hënë, 26 Shkurt, 2024

E gjeni dot? Vogëlushi në foto sot është një ndër artistët më të njohur shqiptarë

- Advertisement1-

Producenti Turjan Hysko është një ndër emrat më të njohur të showbiz-it shqiptar, i cili njihet për formatet e tij të suksesshme televizive, me të cilat arrin të fiksojë të gjithë shqiptarët para ekranit.


Mirëpo, jeni kuriozë të dini si dukej Turjani para se të bëhej kaq i njohur?

- Advertisement -

Vetë producenti ka ndarë në Instastory një foto të tijën të vjetër, kur ishte në moshë shumë të vogël. ‘’Vizionar’’ ka shkruar Turjani sipër kësaj foto bardh e zi, e cila nga veshja duket të jetë realizuar gjatë stinës së dimrit.

E nostalgjia për fëmijërinë duket ta ketë kapur gjersa së shpejti po pret të bëhet baba, pasi bashkëshortja e tij, Orinda Huta është në pritje të ëmbel me fëmijën e tyre të parë. Ditë më parë çifti kanë zbuluar se gjinia e bebit është vajzë dhe janë shumë të lumtur.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...