E mërkurë, 22 Maj, 2024

“E diela me Daorsën” – emision i ri në “Kids of Kosova” / VIDEO

- Advertisement1-

Nga kjo e dielë “Kids of Kosova” (www.kidsofkosova.net) fillon me emision të ri për fëmijë.

Emisioni i ri do të quhet “E diela me Daorsën” dhe do të udhëhiqet nga prezantuesja Daorsa Sopi nga Ferizaj.

- Advertisement -

Emisioni do të transmetohet çdo të dielë nga ora 12:00 në faqen e Facebookut të Kids of Kosova dhe mund ta shikoni edhe në kanalin tonë Kids of Kosova në platformën GJIRAFA.

Shikoni PROMON nga Daorsa:

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...