E enjte, 20 Qershor, 2024

E dhimbshme: Punonjësi i familjes hedh djalin 4-vjeçar nga ballkoni, i vogli ndërron jetë

- Advertisement1-

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Napoli, Itali, ku një 4-vjeçar ndërroi jetë pas rënies nga ballkoni, në 20 metra lartësi.


Fillimisht u mendua se ishte një aksident tragjik, por hetuesit kanë zbardhur ngjarjen.

- Advertisement -

Autoritettet kanë urdhëruar arrestimin e një 38-vjeçari, Mariano Cannio, i cili punonte në familjen e 4 vjeçarit, Samuele tashmë të ndjerë.

Mediat italiane raportojnë se 38-vjeçari vuante nga probleme mendore dhe dyshohet se në një moment ai ka përfituar nga shpërqendrimi i nënës së djalit për ta kapur dhe hedhur poshtë atë.

Samuele ishte në shtëpi me nënën e tij, 8 muajshe shtatzënë, ndërsa 38-vjeçari bënte pastrimin në apartamentin e tyre.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...