E hënë, 26 Shkurt, 2024

E dhimbshme: Këta janë dy fëmijët nga fshati Ujz i Gjakovës që vdiqën si pasojë e djegies së shtëpisë

- Advertisement1-

Dy fëmijë vdiqën sot në Ujz të Gjakovës si pasojë e zjarrit që ua kaploi shtëpinë.


Dy fëmijët janë të moshës 12 dhe 13-vjeçare.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...