E hënë, 22 Korrik, 2024

Dy Oltat, që pas lindjes kanë pësuar ndryshimin më të ëmbël e më të hidhur

- Advertisement1-

Në muajin Gusht aktorja bukuroshe Olta Gixhari u bë nënë për herë të parë. Olti solli në jetë një djalë, të cilin ajo dhe partneri e pagëzuan me emrin Amar.

Olta nuk i ka kursyer fotot me Amarin duke na treguar çdo ditë jetën e saj si nënë e re dhe e përkushtuar. Por pas shtatzënisë, aktorja ka vënë re një ndryshim tek vetja.

- Advertisement -

Çokollatat, të cilat dikur as nuk i konsumonte, tani i pëlqejnë shumë. Olta ka publikuar një video në InstaStory ku shihet duke ngrënë një çokollatë dhe shkruan: “Çokollatat vençe, unë as në shtatzëni s’i kam ngrënë”.

Postimi i Olta Gixharit, na kujtoi edhe këngëtaren Olta Boka, e cila pak ditë më parë vuri re të njëjtin ndryshim tek vetja. “Nuk kam qenë kurrë tip ëmbëlsirash. Me ditë t’i kisha në shtëpi dhe s’më shkonte ndërmend t’i haja. Por pas shtatzënisë tani i grij! Cfarë ka ndodhur me mua?”, shkruante Olta.

Dy Oltat mesa duket kanë pësuar ndryshimin më të ëmbël pas shtatzënisë, por edhe më të hidhur duke qenë se të gjithë e dimë se ëmbëlsirat janë të dëmshme.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Vetëm 1 në 5 paga në Kosovë konsiderohet si pagë jetese, qeverisë i kërkohet urgjentisht rritja e pagës minimale

Vetëm 1 në 5 paga në Kosovë rezulton se përmbushin kriterin e pagës së...

9-vjeçari nga Prishtina ka nevojë për ndihmën tuaj, vuan nga një sëmundje e rëndë

Nëntë vjeçari nga Prishtina Erion Bytyqi, vuan nga një sëmundje e rënde Dg: D.C.P....

Profesori Milazim Krasniqi me një rrëfim tejet frymëzues: Më 1983 bashkë me Ediben morëm ofertë për të punuar në Zvicër, por nuk u larguam...

Profesori Milazim Krasniqi ka rrëfyer një histori personale që lidhet me karrierën e tij...

E dhimbshme: Doktori i ri kosovar, Jetmir Morina, vdes në një aksident në Zvicër

Kosovari Jetmir Morina nga Topanica e Kamenicës humbi jetën në një aksident në Zvicër. Binte...