E mërkurë, 22 Maj, 2024

Dy nxënës të shkollës fillore “Faik Konica” ushtrojnë dhunë seksuale ndaj një vajze të klasës së parë

- Advertisement1-

Një ngjarje skandaloze ka ndodhur gjatë të martës së kaluar (11.05.2021), në shkollën “Faik Konica” në Prishtinë.

Në oborrin e kësaj shkolle disa nxënës të klasës së shtatë, ngacmojnë seksualisht një vajzë të po kësaj shkolle të klasës së parë.

- Advertisement -

Syri.net Kosova ka arritur të siguroj dhe videon, ku shihet që të miturit me vetëdije të plotë aktin e tyre, e xhirojnë dhe tallen me vajzën, e cila tenton të mbrohet.

Mirëpo, njëri nga djemtë e mban me forcë, e tjetri tenton t’ia fus në gojë organin gjenital.

Madje ata qeshin dhe xhiruesi (djali i tretë në këtë akt), i tregon që tashmë ka lëshuar videokamerën dhe po xhiron.

- Advertisement -

Syri Kosova përmes burimeve të saj merr vesh se për këtë rast është në dijeni edhe drejtoresha e shkollës, Jehona Oruqi.

Por kjo sipas burimeve, vetëm i ka qortuar nxënësit duke u thënë që nuk është dashur të shpërndahet kjo video.

(Për shkak të moshës së fëmijëve, të dhënat e tyre do mbahen sekret)

- Advertisement -

Syri ka tentuar të marr një qëndrim nga ana e drejtoreshës Oruqi, por deri në momentin e publikimit të këtij lajmi, ajo nuk i është përgjigjur thirrjeve dhe mesazheve tona.

Përgjigje nuk kanë kthyer as policia.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

PREKËSE: “E lashë shkollën sepse nuk kisha para ta paguaja”

Banorët e Big Brother VIP Albania 3 po shijojnë ditët e fundit në shtëpinë...

Pensionohet veterania e arsimit në Mitrovicë, Shahë Salihu

Shkolla e mesme e mjekësisë në Mitrovicë, "Dr. Xheladin Deda", ka njoftuar se sot...

Karakteristikat e një personi me IQ më të lartë se mesatarja

Po sikur t’ju themi që shkenca ka vërtetuar pikërisht të kundërtën? Herës tjetër që do...

Behar Abdullahu, arsimtari i Gjeografisë nga Podujeva që nisi punën në arsim para 7 vitesh

Shkolla "Hamit Sejdiu" në Kërpimeh të Podujevës ka prezantuar mësimdhënësin e radhës. Së fundmi ka...