E martë, 21 Maj, 2024

Dy motrat, Hana dhe Tringa Hajdini sa bukur këndojnë për festën e Vitit të Ri / VIDEO

- Advertisement1-

Padyshim se festave të fundvitit më së shumti i gëzohen fëmijët.

Zbukurimi i ambientit të shtëpisë dhe vendosja e bredhit është një gjë që i gëzon jashtëzakonisht shumë.

- Advertisement -

Edhe dy motrat Hana dhe Tringa Hajdini po i gëzohen ardhjes së Vitit të Ri, çka kanë përgatitur dhe një video duke kënduar të cilën e kanë dërguar në Kids of Kosova.

Shikoni videon sa bukur recitojnë motrat Hajdini:

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...