E diel, 14 Korrik, 2024

Dy fëmijët si çifti Obama që po çmendin rrjetin! Kanë aprovimin edhe të Michelle

- Advertisement1-

Dy fëmijë amerikanë janë bërë viralë në rrjet pas fotove të tyre të publikuara në internet.


Ato shfaqen të veshur si çifti Barack dhe Michelle Obama, gjatë inaugurimit të Joe Biden si presidenti i SHBA-ve.

- Advertisement -

Rrjeti po zien me komentet se dy vogëlushët me emrat Ryleigh dhe Zayden duken si Obama-t në miniaturë.

Dy fëmijët si çifti Obama që po çmendin rrjetin!

Dy fëmijët si çifti Obama që po çmendin rrjetin!

Ryleigh me një pallto ngjyrë të kuqe me pothuaj të njëjtin stil dhe ngjyrë, pantallona të gjera dhe rrip në mes (sigurisht dhe maska), ndërsa Zayden si Obama i vogël, me kollarë ngjyrë blu, pallto të errët sipër, pantallona klasike të meshkujve dhe këpucë të zeza.

Dy fëmijët si çifti Obama që po çmendin rrjetin!

Dy fëmijët si çifti Obama që po çmendin rrjetin!

- Advertisement -

Dy fëmijët si çifti Obama që po çmendin rrjetin!

Fotot e dy vogëlushëve nuk i kanë shpëtuar as vetë ish zonjës së parë Michelle, e cila i ka postuar ato në Instagram e nga ku shkruan: Ryleigh & Zayden, ju goditët!

Dy fëmijët si çifti Obama që po çmendin rrjetin!

Fotot e Ryleigh & Zayden janë publikuar në faqen e Instagramit të Ryleigh Madison e cila ka mbi 2000 ndjekës dhe e ka etiketuar veten si modele. Me gjasë nëna e saj fshihet pas administrimit të faqes së vogëlushes.

Dy fëmijët si çifti Obama që po çmendin rrjetin!

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...