E martë, 23 Korrik, 2024

Djali shkoi ta kthente topin në fushë, u bë viral për shkak të mënyrës se si e bëri atë

- Advertisement1-

Një grup miqsh luajtën futboll në shesh lojërash dhe provuan një dron të ri.


Një lojtar goditi në portë, por topi doli nga fusha.

- Advertisement -

Në atë moment, një burrë dhe një vajzë erdhën duke vrapuar në mënyrë rekreative.

Burri u ndal dhe tentoi ta gjuante topin përsëri në fushë, por në vend të fushës ai goditi vajzën.

Video është shpërndarë jashtëzakonisht shumë në internet.

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Detyra e matematikës që duket aq e thjeshtë, mirëpo askush nuk ka arritur deri te zgjidhja

Detyra duket më e thjeshtë dhe më e qartë: 8 ÷ 2 (2 +...

Me këto truqe mund ta zgjidhni çdo detyrë matematikore pa ndihmën e askujt

Për shumicën nga ne matematika është subjekt i “panjohur” dhe shpeshherë mendojmë se çfarë...

Detyra matematikore e shkollës fillore, por që njerëzit nuk po mund assesi ta zgjidhin

Ndonjëherë ajo që duket si një detyrë shumë e thjeshtë mund të jetë më...

Kjo detyrë matematikore i ka dy zgjidhje – cila është e sakta? (Foto)

Një detyrë matematikore ka bërë që shumë njerëz të kalojnë goxha kohë duke u...