E premte, 21 Qershor, 2024

Djali dhe nëna e tij ishin të tronditur nga ajo që gjetën në sallatë nga dyqani

- Advertisement1-

Një djalë nga Australia gjeti një gjarpër të gjallë në një qese me sallatë që bleu në dyqan.


Nëna e tij Lesley Kuhn pka treguar sallatën që djali solli nga supermarketi lokal Aldi në Sidnei.

- Advertisement -

Shikoni videon:

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjejnë njëra-tjetrën pas 32 vitesh: Nënës i bie të fikët në krahët e vajzës

Një histori e trishtë është transmetuar ditën e sotme në rubrikën “Ka një mesazh...

Kujdes nëna: Këto ushqime nuk duhet t’ua jepni fëmijëve pa bërë 2 vjeç

Stomaku dhe gjithë sistemi tretës i fëmijëve është mjaft i ndjeshëm dhe nuk mund...

Ky artikull është për ju që keni planifikuar të bëheni nëna pas moshës 40-vjeçe!

Në vendin tonë, gjithnjë e më shumë gra vendosin të kenë një fëmijë në...

Momente prekëse, nëna me kancer ndahet mes lotësh nga i biri para se të niset drejt spitalit

Jonida është veçse 25 vjeç, por sëmundja e kancerit po ia shkurton jetën. Kur...