E shtunë, 24 Shkurt, 2024

Dita e vajzave, Elita shijon kafen më të ëmbël në botë me mamin dhe motrën

- Advertisement1-

Elita Rudi shumë shpesh ndan imazhe me familjaret e saj dhe shihet qartë se ka një raport mjaft të mirë më.


Së fundmi në InstaStory ka shpërndarë një fotografi me nënën e saj dhe motrën duke pirë kafe së bashku.

- Advertisement -

Ato janë shumë të ngjashme me njëra tjetren, sidomos Elita me Natyrën duken si binjake.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Profesori Milazim Krasniqi me një rrëfim tejet frymëzues: Më 1983 bashkë me Ediben morëm ofertë për të punuar në Zvicër, por nuk u larguam...

Profesori Milazim Krasniqi ka rrëfyer një histori personale që lidhet me karrierën e tij...

E dhimbshme: Doktori i ri kosovar, Jetmir Morina, vdes në një aksident në Zvicër

Kosovari Jetmir Morina nga Topanica e Kamenicës humbi jetën në një aksident në Zvicër. Binte...

Nga Xhafer Avdyli: Urrejtja, dobësia më e madhe e njerëzimit

“Urrejtja nuk është për të gjallin, por për djallin Do të doja që këtë shkrim...

LAJMI I FUNDIT: Gjendet 13-vjeçarja nga Kaçaniku

Është gjetur vajza 13 vjeçare nga Kaçaniku që u raportua e zhdukur. Njoftimi: YES✋🏼 Faleminderit Zotit dhe...