E mërkurë, 22 Maj, 2024

Dita e parë e kopshtit, moderatorja e njohur ndan ‘problemin’ që përjeton me të birin

- Advertisement1-

Data 3 shtator, e hëna e parë e këtij muaji ka përkuar me hapjen e kopshteve dhe çerdheve për më të vegjëlit.

Julka Gramo, moderatorja e njohur ka zgjedhur t’i ndajë me të gjithë emocionet e ditës së parë të kopshtit për të voglin e saj. Me sa duket gjërat nuk kanë shkuar edhe aq mirë, pasi Greg nuk e ka pasur fare të lehtë të mësohet pa mamin e tij.

- Advertisement -

“Para, pas dhe më pas. Dita e parë e kopshtit: Duruam vetëm 1 orë e 45 minuta, nga të cilat 30 minuta ngjitur pas mamit. Gati për të përmirësuar kohën në ditët në vijim. Po fëmijëve tuaj sa kohë u është dashur që të përshtaten me situatën e re? Me të lehta kujtdo që e ka çerdhen apo kopshtin për herë të parë”,-ka shkruar Julka krahas fotove të djalit të saj.

Kujtojmë se ditën e djeshme Greg festoi ditëlindjen e 5-të me një festë madhështore.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

PREKËSE: “E lashë shkollën sepse nuk kisha para ta paguaja”

Banorët e Big Brother VIP Albania 3 po shijojnë ditët e fundit në shtëpinë...

Pensionohet veterania e arsimit në Mitrovicë, Shahë Salihu

Shkolla e mesme e mjekësisë në Mitrovicë, "Dr. Xheladin Deda", ka njoftuar se sot...

Karakteristikat e një personi me IQ më të lartë se mesatarja

Po sikur t’ju themi që shkenca ka vërtetuar pikërisht të kundërtën? Herës tjetër që do...

Behar Abdullahu, arsimtari i Gjeografisë nga Podujeva që nisi punën në arsim para 7 vitesh

Shkolla "Hamit Sejdiu" në Kërpimeh të Podujevës ka prezantuar mësimdhënësin e radhës. Së fundmi ka...