E hënë, 26 Shkurt, 2024

Deshi që ta pret i dashuri, vajza ruse ngatërron anën dhe përfundon me fytyrë në ujë

- Advertisement1-

Një vajzë e re nga Rusia duket se kishte ngatërruar anë, kur vendosi të “rrëzohet” dhe të shpreson që atë do ta priste partneri.


E ky veprim i kushtoi shtrenjtë, ajo u filmua pranë ujit në Moskë duke u “shembur” në anën e kundërt dhe të përfundojë më fytyrë në ujë.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

E jashtëzakonshme: 39-vjeçari boshnjak flet 73 gjuhë

Muhamed Mešić është një njeri me talent të jashtëzakonshëm gjuhësor që flet më shumë...

4 elementet më të rëndësishme për karrierë

Udhëheqësi duhet të jetë gjithnjë i përgjegjshëm për të ndërtuar marrëdhënie kuptimplotë dhe të...

Një ilustrim që ka habitur dashamirët e enigmës: A mund ta gjeni pjesën që përshtatet në piramidë?

Disa enigma janë të lehta për t’u zgjidhur, por disa janë krijuar për t’ju...

Hyn në fuqi rregullorja e re e BQK-së: Nga sot bankat nuk do të mund t‘i “vjelin” qytetarët

Nga sot të gjithga bankat , janë të obliguara që t‘i ju mundësojnë qytetarëve...