E diel, 14 Prill, 2024

Derisa po bëhej gati të raportonte, gazetarja e sportit i “shpëton” një incidentit

- Advertisement1-

Diletta Leotta, e cila punon se prezantuese e sportit në Itali, konsiderohet si gazetarja më e bukur në botë.


Para fillimit të tij, ku ishte bërë gati për të raportuar, paisjet që spërkasin barin me ujë ishin shumë pranë që të gjuanin ujë drejt saj.

- Advertisement -

 

Në rrjetin social “Instagram”, ajo e ka publikuar një video, ku shihet duke “ikur” në momentet e fundit.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Profesori Milazim Krasniqi me një rrëfim tejet frymëzues: Më 1983 bashkë me Ediben morëm ofertë për të punuar në Zvicër, por nuk u larguam...

Profesori Milazim Krasniqi ka rrëfyer një histori personale që lidhet me karrierën e tij...

E dhimbshme: Doktori i ri kosovar, Jetmir Morina, vdes në një aksident në Zvicër

Kosovari Jetmir Morina nga Topanica e Kamenicës humbi jetën në një aksident në Zvicër. Binte...

Nga Xhafer Avdyli: Urrejtja, dobësia më e madhe e njerëzimit

“Urrejtja nuk është për të gjallin, por për djallin Do të doja që këtë shkrim...

LAJMI I FUNDIT: Gjendet 13-vjeçarja nga Kaçaniku

Është gjetur vajza 13 vjeçare nga Kaçaniku që u raportua e zhdukur. Njoftimi: YES✋🏼 Faleminderit Zotit dhe...