E premte, 19 Prill, 2024

Derdh shishen e qumështit, 1-vjeçarja bën sikur është në gjumë kur nëna e thërret

- Advertisement1-

Një veprim i një vogëlusheje është bërë viral pasi u postua nga nëna e saj.


Emma Hore, 23-vjeçe kishte vënë në shtrat vajzën e saj njëvjeçare Emelia Harper, por kishte parë se vogëlushja nuk ishte shtrirë për të fjetur.

- Advertisement -

E kur e ëma e zë duke derdhur qumështin nga shishja, e thërret në emër dhe në atë moment vogëlushja menjëherë shtrihet duke u shtirur sikur është në gjumë.

Infermierja nga Cornwalli i Anglisë ka filluar të qeshë me veprimin e vajzës së saj.

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...