E mërkurë, 22 Maj, 2024

Shikoni si qeni i vërsulet dasmorit derisa po interpretonte në një dasmë / VIDEO

- Advertisement1-

Një ngjarje interesante i ka ndodhur një personi gjatë një dasme.

Derisa ai po interpretonte me një instrumt rrugës, atij i është vërsulur qeni.

- Advertisement -

Videoja është bërë virale nëpër rrjete sociale, derisa nuk dihet saktë në cilin qytet ka ndodhur rasti.

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Inteligjent, lind apo bëhesh? Ja çfarë thotë shkenca

humica e njerëzve e shikojnë trurin si të mistershëm. Ata nuk kanë shumë njohuri...

Gëzim Morina është studenti nga Kamenica, që krahas studimeve për megatronikë, ka dhe një pasion për aeroplan

I riu nga Kamenica ka kohë që krijoi aeroplanin e tij ‘Air Kosova’, ndërkohë...

Bill Gates tregon 3 profesionet që nuk do të preken dot nga Inteligjenca Artificiale

Rritja e sofistikimit të inteligjencës artificiale (IA) parashikohet të transformojë rolin e njerëzve në...

Detyra matematikore që po habit të gjithë, a mund ta zgjidhni ju?

Detyra e më poshtme duket e thjeshtë në pamje të parë, por në fakt...