E martë, 23 Korrik, 2024

Dasma e vitit: Çifti martohet në aeroplan, 160 të ftuar – video bëhet virale

- Advertisement1-

Një çift indian thuhet se zhvilloi martesën gjatë një fluturimi me më shumë se 160 të ftuar në bordin e një aeroplani për të shmangur rregullat e bllokimit.

Sipas DailyMail, përcjell Telegrafi, çifti i njohur si Rakesh dhe Dakshina – u martuan në bordin e një aeroplani SpiceJet me miqtë dhe familjen të dielën, pasi rezervuan një fluturim me qira nga qyteti i Madurai të Indisë.

- Advertisement -

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Detyra e matematikës që duket aq e thjeshtë, mirëpo askush nuk ka arritur deri te zgjidhja

Detyra duket më e thjeshtë dhe më e qartë: 8 ÷ 2 (2 +...

Me këto truqe mund ta zgjidhni çdo detyrë matematikore pa ndihmën e askujt

Për shumicën nga ne matematika është subjekt i “panjohur” dhe shpeshherë mendojmë se çfarë...

Detyra matematikore e shkollës fillore, por që njerëzit nuk po mund assesi ta zgjidhin

Ndonjëherë ajo që duket si një detyrë shumë e thjeshtë mund të jetë më...

Kjo detyrë matematikore i ka dy zgjidhje – cila është e sakta? (Foto)

Një detyrë matematikore ka bërë që shumë njerëz të kalojnë goxha kohë duke u...