E premte, 19 Prill, 2024

Dardha bie nën dardhë: Vajza e Ardit Gjebreas një talent i vërtetë në muzikë / VIDEO

- Advertisement1-

Anna Gjebrea duket se po ecën në rrugën e të atit dhe padyshim shumë shpejt do t’i bashkohet botës së artit dhe ekranit.

Arditi na ka treguar deri tani se vajza e tij ka shumë talente, por së fundmi sapo na ka dëshmuar se në të ardhmen do të jetë një super këngëtare.

- Advertisement -

Moderatori ka postuar në rrjete sociale një video duke udhëtuar me makinë së bashku me vajzën. Por gjithë vëmendjen e ka rrëmbyer Anna, e cila dëgjohet duke kënduar këngën që ishte vendosur në sfond. Ajo duket se ka një zë vërtetë shumë të mirë dhe Arditi është më shumë se krenar për këtë gjë.

Ai ka ndarë videon me të gjithë ndjekësit në Instagram dhe ka falenderuar publikisht të bijën për këtë moment.

Anna Gjebrea faleminderit për këtë moment të artë”, ka shkruar Arditi përkrah videos.

- Advertisement -

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...