E premte, 19 Prill, 2024

‘Covid shkofsh e mos u kthefsh’: Kjo ishte kënga që Cima e kishte kënduar

- Advertisement1-

Sot në moshën 71 vjeçare ka vdekur aktori i njohur shqiptar, Rasim Thaçi Cima, si pasojë e COVID-19.

Lajmi është i ditur nga familjarët e aktorit por edhe është konfirmuar nga Klinika Infektive.

- Advertisement -

Ai ka 13 ditë që ishte duke vuajtur nga COVID-19 dhe ishte i shtrirë në QKUK.

Në emisionin e fundit si mysafir, ishte te emisioni i Robert Berishës, ku edhe kishte kënduar një këngë kushtuar COVID’it.

Më poshtë keni videon:

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Bill Gates tregon 3 profesionet që nuk do të preken dot nga Inteligjenca Artificiale

Rritja e sofistikimit të inteligjencës artificiale (IA) parashikohet të transformojë rolin e njerëzve në...

Detyra matematikore që po habit të gjithë, a mund ta zgjidhni ju?

Detyra e më poshtme duket e thjeshtë në pamje të parë, por në fakt...

Detyra e matematikës për nxënësit e shkollës fillore hutoi edhe mësuesin e matematikës: A e dini zgjidhjen?

Detyra është një gjysmërreth në një kornizë dhe nxënësit duhej të kuptonin nëse konstatimi...

Harvardi kërkon falje dhe heq librin që ishte lidhur me lëkurë njeriu

Universiteti i Harvardit është tronditur nga një zbulim i tmerrshëm. Universiteti i famshëm amerikan njoftoi...