E diel, 14 Korrik, 2024

Cila nga tullumbacet në foto ndodhet më lart se të tjerat?

- Advertisement1-

Shkencëtarët besojnë se enigmat dhe lojërat e trurit mund të përmirësojnë mënyrën e funksionimit të trurit tonë dhe mund të na ndihmojnë të shohim detajet.

Edhe ky kuic ka për qëllim të stërvisë trurin dhe vëzhgimin tuaj. Gjeni se cila nga tullumbacet ndodhet më lart.

- Advertisement -

Nëse nuk arrini ta gjeni dot, përgjigjen e keni më poshtë: 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...