E premte, 21 Qershor, 2024

Çiklisti në Belegjikë shkakton zemërim të madh, e godet vajzën 5-vjeçare dhe e gjuan në borë / VIDEO

- Advertisement1-

Një çiklist ka shkaktuar zemërim të madh në Belgjikë, pasi e ka goditur me gju një fëmijë që po i bllokonte rrugën, duke e rrëzuar në borë.


Momenti tronditës, kur çiklisti duket se nxjerr qëllimisht gjurin për të goditur vajzën u kap në një video të marrë nga babai i saj, shkruan “Daily Mail”, transmeton Kids of Kosova.

- Advertisement -

Pamjet u shkrepën në Ditën e Krishtlindjes në një park natyror në Baraque Michel, Belgjikë dhe treguan vajzën duke ecur e lumtur me një grua dhe një fëmijë tjetër para se të goditej nga çiklisti i cili doli nga një kthesë në rrugën me dëborë.

Në vend që të priste që vajza të tërhiqet nga rruga e tij, burri e dërgon atë duke u rrëzuar në tokën e ftohtë e të lagur.

Fëmija, i raportuar nga media lokale si një pesë vjeçar i quajtur Neïa, nuk është lënduar.

- Advertisement -

Çiklisti është identifikuar nga policia, tha zyra e prokurorit e Liezhë.

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...