E mërkurë, 24 Korrik, 2024

Çifti mbetën të habitur kur kuptuan se çfarë po shkaktonte një erë të keqe në dhomën e tyre të gjumit

- Advertisement1-

Kur Meghan dhe partneri i saj filluan të rinovonin shtëpinë e tyre të shekullit të 16-të, nuk mund të kuptonin se çfarë po shkaktonte një erë të lagësht në dhomën e tyre të gjumit.


Kjo ndodhi derisa ata grisën qilimin në dhomë dhe zbuluan një ‘pus të fshehtë’, shkruajnë mediat e huaja.

- Advertisement -

Kjo do të ishte mjaft e çuditshme – pse dikush thjesht do të vendoste një qilim mbi një pusetë? – por kur çifti ngriti kapakun e ndryshkur, ata zbuluan shkakun e erës së keqe.

Dhe një video që është publikuar në rrjetet sociale thuhet se tregon Meghan dhe partnerin e saj duke hequr “kapakun”, dhe duke vënë re erën e keqe që bëhej edhe më e fortë.

 

Kur ata më në fund arrijnë të shohin se çfarë kishte brenda, panë se kishte një sistem kullimi – ose, siç thotë Meghan me vend, një “tub jashtëqitjeje”.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Vetëm 1 në 5 paga në Kosovë konsiderohet si pagë jetese, qeverisë i kërkohet urgjentisht rritja e pagës minimale

Vetëm 1 në 5 paga në Kosovë rezulton se përmbushin kriterin e pagës së...

9-vjeçari nga Prishtina ka nevojë për ndihmën tuaj, vuan nga një sëmundje e rëndë

Nëntë vjeçari nga Prishtina Erion Bytyqi, vuan nga një sëmundje e rënde Dg: D.C.P....

Profesori Milazim Krasniqi me një rrëfim tejet frymëzues: Më 1983 bashkë me Ediben morëm ofertë për të punuar në Zvicër, por nuk u larguam...

Profesori Milazim Krasniqi ka rrëfyer një histori personale që lidhet me karrierën e tij...

E dhimbshme: Doktori i ri kosovar, Jetmir Morina, vdes në një aksident në Zvicër

Kosovari Jetmir Morina nga Topanica e Kamenicës humbi jetën në një aksident në Zvicër. Binte...