E diel, 21 Prill, 2024

Nusja dhe dhëndrri bëhen hit për shkak të mënyrës se si hynë në sallën e dasmave

- Advertisement1-

Hyrja në sallën e ballove në shumicën e ceremonive të dasmës duket pak a shumë e ngjashme, dhe ky çift i ri është siguruar që jo gjithmonë të jetë kështu.


Gjegjësisht, ata vendosën të befasojnë mysafirët e tyre me një hyrje të pazakontë në sallë.

- Advertisement -

Duke gjykuar nga reagimet e të ftuarve në video, ata patën sukses.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Bill Gates tregon 3 profesionet që nuk do të preken dot nga Inteligjenca Artificiale

Rritja e sofistikimit të inteligjencës artificiale (IA) parashikohet të transformojë rolin e njerëzve në...

Detyra matematikore që po habit të gjithë, a mund ta zgjidhni ju?

Detyra e më poshtme duket e thjeshtë në pamje të parë, por në fakt...

Detyra e matematikës për nxënësit e shkollës fillore hutoi edhe mësuesin e matematikës: A e dini zgjidhjen?

Detyra është një gjysmërreth në një kornizë dhe nxënësit duhej të kuptonin nëse konstatimi...

Harvardi kërkon falje dhe heq librin që ishte lidhur me lëkurë njeriu

Universiteti i Harvardit është tronditur nga një zbulim i tmerrshëm. Universiteti i famshëm amerikan njoftoi...