E hënë, 26 Shkurt, 2024

Çifti i njohur i showbizit bëhen prindër për herë të parë, bekohen me dy binjakë

- Advertisement1-

Aktorët e njohur nga SHBA, Jamie Chung dhe Bryan Greenberg janë bërë prindër për herë të parë.


Ata u bekuan me ardhjen në jetë të binjakëve dhe lajmin e ëmbël e ndanë me të gjithë në rrjetet sociale.

- Advertisement -

Çifti postoi në Instagram një video, ku shfaqej duke mbajtur të dy foshnjat.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bryan Greenberg (@bryangreenberg)

Greenberg dhe Chung u martuan në një ceremoni të Halloween në El Capitan Canyon në Santa Barbara, Kaliforni, në vitin 2015, tre vjet pasi ata filluan të takoheshin./abcnews.al

- Advertisement -

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...