E hënë, 26 Shkurt, 2024

Çdo ditë, qeni me padurim e pret postierin – videoja e rutinës së kafshës bëhet virale

- Advertisement1-

Pronarja e qenit, Louie në mëngjes nuk ka pse të shqetësohet se ku është kafsha e saj shtëpiake.


Domethënë, ai ulet në një kolltuk dhe e pret me padurim ardhjen e postierit.

- Advertisement -

Sapo e sheh nga dritarja, ai hidhet në dysheme dhe shkon para derës dhe gjëmon deri kur letrat dhe faturat fillojnë të bien nga pjesa e derës, e cila i dedikohet zarfeve.

“Disi ende nuk jam mërzitur me këtë”, shkroi pronarja e këtij qeni në një përshkrim të videos që tregon se si duket rutina e mëngjesit e Louiet.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

E jashtëzakonshme: 39-vjeçari boshnjak flet 73 gjuhë

Muhamed Mešić është një njeri me talent të jashtëzakonshëm gjuhësor që flet më shumë...

4 elementet më të rëndësishme për karrierë

Udhëheqësi duhet të jetë gjithnjë i përgjegjshëm për të ndërtuar marrëdhënie kuptimplotë dhe të...

Një ilustrim që ka habitur dashamirët e enigmës: A mund ta gjeni pjesën që përshtatet në piramidë?

Disa enigma janë të lehta për t’u zgjidhur, por disa janë krijuar për t’ju...

Hyn në fuqi rregullorja e re e BQK-së: Nga sot bankat nuk do të mund t‘i “vjelin” qytetarët

Nga sot të gjithga bankat , janë të obliguara që t‘i ju mundësojnë qytetarëve...