E hënë, 15 Korrik, 2024

Burri tenton ta RRËMBEJ 11-vjeçaren dhe ta fus në veturë, shikoni si ia del të shpëtojë

- Advertisement1-

Zyra e sherifit Escambia në Florida, ka publikuar pamjet e një tentim rrëmbimi të një vajze 11-vjeçe që ka ndodhur të hënën.


Rreth orës 7, një veturë ishte ndalur afër 11-vjeçares që po priste në stacionin e autobusit, transmeton Telegrafi.

- Advertisement -

Nga vetura e bardhë doli një burrë i cili kishte një thikë në dorë. Iu afrua vajzës që tentoi të ikë, por pasoi një betejë e ashpër ku burri tentoi ta futë me dhunë në veturë, por ajo arriti të ikë.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...